Elke werkdag bereikbaar op 033 433 7217

Ladies only arrangement 2026

Een tweedaagse waarin wij de krachten van vrouwelijke adviseurs bundelen.

Cursusinformatie

Alle handige informatie op een rijtje
Waar Kasteel Engelenburg in Brummen
Wanneer 28 september 2026
Tijd 09:00-20:00 uur
Prijs Leden: € 1250 | Niet-leden: € 1400

Auxilium ladies only: een tweedaagse exclusief voor vrouwelijke adviseurs in de accountancy

Als vrouwelijke professional in de financiële wereld weet je als geen ander hoe uitdagend het is om balans te houden tussen werk en privé. Je bent ambitieus, betrokken bij je cliënten en gedreven in je vak. Maar hoe zorg je ervoor dat je ook ruimte houdt voor jezelf, je gezin en je toekomst?

Tijdens dit tweedaagse programma staat een fijne balans tussen inhoud, ontspanning, verbinding en culinair genieten centraal.

We hebben meerdere keren de feedback van onze deelnemers gekregen dat er behoefte is aan een meerdaagse. Zodat er meer ruimte is om met elkaar te sparren dan alleen tijdens de pauzes en de maaltijden. Wij hebben een tweedaags arrangement in optie genomen voor minimaal 15 personen. We hopen dat je enthousiast bent en dat we de optie definitief kunnen maken. We hebben gekozen voor een maandag en een dinsdag zodat je het weekendgevoel kunt vasthouden en je de week geïnspireerd begint!

Disclaimer Dit arrangement staat nog onder optie tot 1 juni 2026. Daarna wordt het bij voldoende inschrijvingen definitief gemaakt. Daarna ontvang je alle informatie over deze tweedaagse.

Dieetwensen? Geef ze door bij jouw inschrijving.

Je verblijft in een comfort kamer gebaseerd op 1-persoonsgebruik, inclusief ontbijt. Alle maaltijden zijn inbegrepen. Je reist met eigen vervoer.

Minimaal 15 deelnemers

RB fiscale punten

Reactie van een eerdere deelnemer op de uitnodiging voor Ladies day 2024:

Elk jaar weer een gezellige en leerzame bijeenkomst met vrouwelijke collega’s!

NB de tweede dag valt samen met de aftrap van de updates accountancy en fiscaal in Leusden. Sta je daarvoor ingeschreven, dan kunnen we je omboeken naar sessie 2 in Leusden op 19 november 2026, een andere locatie of naar het webinar. Zie: Update accountancy najaar 2026 – Auxilium

Programma bij benadering, tijden en aanvullende informatie volgen na definitieve doorgang

De eerste dag, maandag 28 september, start met een warme ontvangst met een lokale lekkernij met koffie en thee. Daarna start het cursusprogramma* van Auxilium met aansluitend de lunch. Na de lunch volgt een inspiratiesessie gericht op mentale helderheid, focus en ontspanning, waarin theorie en ervaring elkaar afwisselen. Na afloop is er ruimte om informeel na te praten met een borrelplank in de wijnkelder. De dag wordt afgesloten met een sfeervol diner bij Restaurant Judith in het kasteel, waar een heerlijk vijfgangenmenu wordt geserveerd, samengesteld met seizoensproducten.

Op dag twee, dinsdag 29 september, staat in de ochtend opnieuw een cursusprogramma van Auxilium op het programma met aansluitend een lunch. In de middag maken we een verrassingswandeling over het landgoed: een ontspannen tocht door de natuur, aangevuld met lichte spelopdrachten die zorgen voor nieuwe energie en frisse ideeën. We sluiten eind van de middag met een drankje deze tweedaagse af.

*Het cursusprogramma is nog niet helemaal rond.  Het thema wordt ‘missers’. Missers rond oudedagsvoorzieningen in de bv, missers in de erfbelasting en missers in de huwelijkse voorwaarden. Dit alles in de relatie tot, hoe adviseer ik mijn klant zo goed mogelijk. De docenten zijn: Mariëtte Elling (ook gastvrouw tijdens deze tweedaagse), Fenna Maertens en Robin Reijnierse). Er zijn ook RB-punten aan de ladies only verbonden.

Bij voldoende aanmeldingen (minimaal 15 deelnemers) kunnen wij deze tweedaagse definitief maken en het cursusprogramma verder uitwerken en met jullie delen.

De locatie
Kasteel Engelenburg ligt net buiten Brummen, midden in het groen van de Veluwe. Zodra je het landgoed oprijdt, voel je de rust van de omgeving. Het historische gebouw heeft een warme uitstraling, met hoge ramen, klassieke details en kamers die uitnodigen om echt even te landen. Rondom het kasteel liggen oude bomen, slingerende paden en uitzichten die direct vertragen. Het is een plek waar jullie moeiteloos schakelen tussen scholing en ontspanning. De geschiedenis van het landgoed en de rustige setting geven het verblijf iets tijdloos. Je merkt dat dit een omgeving is waar de drukte vanzelf van je afglijdt, met de Veluwe als groene achtergrond.

 

 

28-09-2026 - 30-09-2026 Kasteel Engelenburg in Brummen

Schrijf je nu in!

Schrijf je hier in voor de Ladies only arrangement 2026 cursus.