Elke werkdag bereikbaar op 033 433 72 17
12 oktober 2023 Nieuws

Eerste mijlpaal Auxilium Corporate Finance: bedankt!

Inmiddels 100 klanten begeleidt
mr. Jaco Hoksbergen Bedrijfsjurist
Insolventie

Ons team Corporate Finance is sinds de start alweer ruim twee jaar aan de slag. We ondersteunen onze leden en jullie klanten bij adviesvraagstukken op het gebied van aan- en verkoop van bedrijven, bedrijfsopvolging, werknemersparticipaties, MBI/MBO, waarderingen en/of financieringskwesties.

Inmiddels hebben we een mooie mijlpaal bereikt doordat we de eerste 100 klanten verder hebben geholpen! Dat doen we samen met en dankzij onze leden en daarvoor willen we jullie bedanken. Vanuit een goede samenwerking met de leden bieden we als team een multidisciplinaire aanpak om jullie klanten verder te helpen bij complexe adviesvragen.

We zijn blij dat vanuit onze leden steeds meer de weg naar ons team gevonden wordt en we samen klanten en onze leden kunnen ondersteunen bij belangrijke keuzes bij het ondernemen.

Wil je meer weten over deze dienstverlening?

Of neem contact op met Marco Kastelein of Jaco Hoksbergen.

Download de brochure corporate finance